Robinson Crusoe Ben Babam Ve Diğerleri EtkinliğiRobinson Crusoe Ben Babam Ve Diğerleri Etkinliği
14-15-21-22 Ekim İSEM14-15-21-22 Ekim İSEM
Ted Koleji 10. Kitap Günleri- söyleşi ve yaratıcı yazarlık etkinliği.Ted Koleji 10. Kitap Günleri- söyleşi ve yaratıcı yazarlık etkinliği.
Bahçeşehir- Bahçeşehir Koleji’nde Valizdeki Kedi SöyleşisiBahçeşehir- Bahçeşehir Koleji’nde Valizdeki Kedi Söyleşisi
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed consectetur tristique ligula eleifend efficitur. Sed lacus odio, interdum ac ligula a, lacinia porttitor sem. Etiam egestas molestie magna non dictum. Aliquam vel enim placerat, interdum tellus non, vestibulum risus. Aenean metus turpis, auctor ultricies quam quis, mattis condimentum lectus. Nulla commodo erat id sem varius, et posuere magna blandit. Duis luctus felis nec dolor imperdiet faucibus. Pellentesque dapibus elementum volutpat. Cras non magna nec est malesuada rutrum ac tempus justo. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Integer et dolor vitae magna tincidunt condimentum. Ut rhoncus tincidunt laoreet. Duis tempor commodo nisi, vitae interdum ex porttitor eu. Vestibulum quis ex sed neque congue pellentesque nec eu libero. Nullam interdum mattis dignissim. Nunc venenatis dolor sit amet tellus semper, ac venenatis magna iaculis.

HABERLER

Ayyaş Buda Sancı Dergi’de

Ayyaş Buda Sancı Dergi’de

TARİH:

06/20/2016

KATEGORİ:

Söyleşi

 

“Ayyaş Buda, gerçeküstü bir seyahat rehberi benim için; hem bildiğimiz hem de sadece hayal edebileceğimiz yerlerde ilerleyen, bir ayağı toprakta diğeri bulutların üzerinde gezinen bir kitap. Bu kitap bildiğimiz yerleri ya da hikayeleri anlatmıyor. Gördüğüm ve görmek istediğim mekanlarla, savaştığım, kavga ettiğim düşüncelerle ve zevk aldığım hayallerle dolu. Bu yüzden yeraltından gelen gerçeküstü bir öykü kitabı diyebiliriz.”