Robinson Crusoe Ben Babam Ve Diğerleri EtkinliğiRobinson Crusoe Ben Babam Ve Diğerleri Etkinliği
14-15-21-22 Ekim İSEM14-15-21-22 Ekim İSEM
Ted Koleji 10. Kitap Günleri- söyleşi ve yaratıcı yazarlık etkinliği.Ted Koleji 10. Kitap Günleri- söyleşi ve yaratıcı yazarlık etkinliği.
Bahçeşehir- Bahçeşehir Koleji’nde Valizdeki Kedi SöyleşisiBahçeşehir- Bahçeşehir Koleji’nde Valizdeki Kedi Söyleşisi
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed consectetur tristique ligula eleifend efficitur. Sed lacus odio, interdum ac ligula a, lacinia porttitor sem. Etiam egestas molestie magna non dictum. Aliquam vel enim placerat, interdum tellus non, vestibulum risus. Aenean metus turpis, auctor ultricies quam quis, mattis condimentum lectus. Nulla commodo erat id sem varius, et posuere magna blandit. Duis luctus felis nec dolor imperdiet faucibus. Pellentesque dapibus elementum volutpat. Cras non magna nec est malesuada rutrum ac tempus justo. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Integer et dolor vitae magna tincidunt condimentum. Ut rhoncus tincidunt laoreet. Duis tempor commodo nisi, vitae interdum ex porttitor eu. Vestibulum quis ex sed neque congue pellentesque nec eu libero. Nullam interdum mattis dignissim. Nunc venenatis dolor sit amet tellus semper, ac venenatis magna iaculis.

HABERLER

Ayyaş Buda 8 Kitaplık Seçkinin Arasında

Ayyaş Buda 8 Kitaplık Seçkinin Arasında

TARİH:

08/13/2016

KATEGORİ:

İNCELEME

Yabancı diyarlarda dolaşmaktan, yabancı hikâyeler okumaktan özümüzü mü unuttuk sanki? Türk yazarların gençler arasında hak ettiği değeri görmediğini hatta tanınmadıklarını düşünüyorum. Ben de bu zamana kadar çoğunlukla yabancı yazarlardan kitaplar okudum. Tabii bu kesinlikle kötü bir şey değil, hala da okuyorum zaten. Benim anlatmak istediğim şey biraz da kültürümüzden, özümüzden uzaklaşmak.

Bu senenin başında daha çok Çağdaş Türk Edebiyatı okumak için kendime söz verdim. Sizi de bu yolda kendime ortak etmek istedim; o yüzden 8 tane birbirinden güzel Çağdaş Türk Edebiyatı kitabı tanıtacağım. Listedeki kitapların bazıları okuyup çok sevdiğim bazıları da heyecanla okumayı beklediğim kitaplar.

Ayyaş Buda 8 Kitaplık Seçkinin Arasında