Robinson Crusoe Ben Babam Ve Diğerleri EtkinliğiRobinson Crusoe Ben Babam Ve Diğerleri Etkinliği
14-15-21-22 Ekim İSEM14-15-21-22 Ekim İSEM
Ted Koleji 10. Kitap Günleri- söyleşi ve yaratıcı yazarlık etkinliği.Ted Koleji 10. Kitap Günleri- söyleşi ve yaratıcı yazarlık etkinliği.
Bahçeşehir- Bahçeşehir Koleji’nde Valizdeki Kedi SöyleşisiBahçeşehir- Bahçeşehir Koleji’nde Valizdeki Kedi Söyleşisi
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed consectetur tristique ligula eleifend efficitur. Sed lacus odio, interdum ac ligula a, lacinia porttitor sem. Etiam egestas molestie magna non dictum. Aliquam vel enim placerat, interdum tellus non, vestibulum risus. Aenean metus turpis, auctor ultricies quam quis, mattis condimentum lectus. Nulla commodo erat id sem varius, et posuere magna blandit. Duis luctus felis nec dolor imperdiet faucibus. Pellentesque dapibus elementum volutpat. Cras non magna nec est malesuada rutrum ac tempus justo. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Integer et dolor vitae magna tincidunt condimentum. Ut rhoncus tincidunt laoreet. Duis tempor commodo nisi, vitae interdum ex porttitor eu. Vestibulum quis ex sed neque congue pellentesque nec eu libero. Nullam interdum mattis dignissim. Nunc venenatis dolor sit amet tellus semper, ac venenatis magna iaculis.

HABERLER

Arayış Ormanı Macerası “Cadıların Gecesi” ile Devam Ediyor

Arayış Ormanı Macerası “Cadıların Gecesi” ile Devam Ediyor

TARİH:

03/01/2022

Arayış Ormanı serisinin üçüncü kitabı Cadıların Gecesi raflardaki yerini aldı. Göktuğ Canbaba imzalı devam macerası, uzun bir aradan sonra okurlarının karşısına çıktı.

Yazarlığının ilk yıllarında yetişkinlere yönelik kaleme aldığı eserler ile tanınan Göktuğ Canbaba, çocuk ve gençlik edebiyatı için yazdığı maceralarla da uzun bir süredir adından söz ettiriyor. Son olarak geçen ekim ayında Doğan Kitap etiketiyle yayımlanan Çatlaklar romanı ile okurlarının karşısına çıkan yazar, uzun süredir beklenen bir kitabını daha okurlarıyla buluşturdu.

İlk kitabı 2015 yılında çıkan Arayış Ormanı, çocuklara yönelik fantastik bir seri olma özelliğini taşıyor. İstanbul’da geçen ve Deniz’in her iki dünyanın “Bekçi”si olma yolundaki macerasına tanıklık ettiğimiz serinin ikinci kitabı olan Solgun Ruhlar Kitabı ise Nisan 2018’de raflardaki yerini aldı. Aradan geçen uzun bir süre sonucunda, serinin yeni kitabı olan Cadıların Gecesi de, Doğan Egmont Yayınlarıetiketiyle çıktı.